veel gestelde vragen

Kun je onder het Bor vergunningvrij een bijbehorend bouwwerk bouwen bij een recreatiewoning. Met andere woorden. Geldt artikel 2 lid 3 ook voor recreatiewoningen? Zo niet, in welk artikel staat dat?


    Nee, vergunningvrije bijbehorende bouwwerken mogen niet geplaatst worden bij recreatiewoningen. Artikel 2, derde onderdeel, onder f, onder 3 zegt dat een bijbehorend bouwwerk niet vergunningvrij geplaatst mag worden aan of bij: "een bouwwerk ten behoeve van recreatief nachtverblijf door één huishouden" In dit artikel gaat het dus specifiek om recreatiewoningen.

     



Regels vergunningvrij bouwen worden per november 2014 ingrijpend gewijzigd

Meer informatie over de nieuwe regels:

 


Netwerk OmgevingsWeb

      

Over OmgevingsWeb
 



Sitemap vergunningvrij bouwen

Beginpagina       Downloads       Wettekst       Test uw kennis       Forum       Nieuws       Vragen en
antwoorden
      OmgevingsWeb.nl ©
2010-2014