veel gestelde vragen

Is het plaatsen van een vlaggenmast vergunningplichtig?


    Indien een vlaggenmast in de openbare ruimte geplaatst wordt kan deze beschouwd worden als straatmeubilair. Dan is de vlaggenmast vergunningsvrij. Een vlaggenmast in een tuin van een particulier of bedrijf valt onder artikel 2, onderdeel 14 van bijlage II van het Besluit omgevingsrecht (Bor). Op grond van dit artikel is het toegestaan om één vlaggenmast (van maximaal 6 meter hoog) per erf zonder omgevingsvergunning te plaatsen. Als u meer dan één vlaggenmast wilt plaatsen zult u voor de resterende vlaggenmasten wel een omgevingsvergunning voor het bouwen aan moeten vragen.

    Door VROM Helpdesk 1-10-2010

     



Regels vergunningvrij bouwen worden per november 2014 ingrijpend gewijzigd

Meer informatie over de nieuwe regels:

 


Netwerk OmgevingsWeb

      

Over OmgevingsWeb
 



Sitemap vergunningvrij bouwen

Beginpagina       Downloads       Wettekst       Test uw kennis       Forum       Nieuws       Vragen en
antwoorden
      OmgevingsWeb.nl ©
2010-2014